В детайли
На 23 и 24 юли движението между 36-и и 56-и км на АМ „Струма“ в посока Благоевград поетапно ще е в активната лента заради геодезическо заснемане
6808
България
На 23 и 24 юли движението между 36-и и 56-и км на АМ „Струма“ в посока Благоевград поетапно ще е в активната лента заради геодезическо заснеманеНа 23 и 24 юли между 7:00 ч. и 17:00 ч. движението в посока Благоевград от 36-и до 56-и км на АМ „Струма“ поетапно ще се осъществява в активната лента, информират от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Временната организация се налага заради извършване на геодезическо заснемане във връзка с предстоящ ремонт на асфалтовата настилка на участъка на територията на областите Перник и Кюстендил.От Агенцията призовават шофьорите да карат внимателно и да следват пътната сигнализация.
Автор: БТА / Редактор: Диляна Асенова
| 21 Юли 2025, 15:21 ч.
На 23 и 24 юли между 7:00 ч. и 17:00 ч. движението в посока Благоевград от 36-и до 56-и км на АМ „Струма“ поетапно ще се осъществява в активната лента, информират от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Временната организация се налага заради извършване на геодезическо заснемане във връзка с предстоящ ремонт на асфалтовата настилка на участъка на територията на областите Перник и Кюстендил. По време на работата ще се ограничава преминаването в аварийната и изпреварващата лента на магистралата, уточняват от АПИ. От Агенцията призовават шофьорите да карат внимателно и да следват пътната сигнализация. Те трябва да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ, съобщават още от агенцията. Краткотрайни ремонти по настилката в участъка между 58-ми и 78-ми километър на автомагистрала „Струма“ имаше и на 14 и 15 юли. Тогава от 8:00 ч. до 19:00 ч., движението в посока София ще се осъществяваше в аварийната лента. Ограничено беше преминаването в активна и изпреварваща ленти.
Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-важните новини и събития от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
|
|
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град.
От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
|
|
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
|
Вицепремиерът Иво Христов предлага сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти
|
|
|
Шофьор на 20 години причини катастрофа с три автомобила след преминаване на червен светофар в Разград
|
|
|
Граждани протестираха срещу проект за висока сграда в района на столичния квартал „Дианабад“
|
|
|
Общинският съвет в Троян одобри финансови и нормативни промени, кандидатстване по проекти и бизнес плана на местното ВиК дружество
|
|
|
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението на парламента относно Съвета за мир, създаден по инициатива на САЩ
|
|
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
|
Време за четене - месец Юни
Препоръчани заглавия |
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
|
Общинските съветници в Белово одобриха купуването на скоростни камери и видеонаблюдение за критични пътни участъци
|
|
|
Вицепремиерът Иво Христов предлага сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти
|
|
|
Общинският съвет в Габрово утвърди разчет за публично-частни инициативи и прие редица имуществени решения
|
|
|
Общинският съвет в Твърдица прие наредбата за местните такси и цени на услуги, не одобри предложението за капиталови разходи
|
|
|
Министърът на отбраната Димитър Стоянов обсъди с посланика на Германия Ирене Планк развитието на двустранното сътрудничество
|
|
Радиопрограми



Тикер
6808
ЗАПАЗИ
Вицепремиерът Иво Христов предлага, в публикация на страницата си във Фейсбук, сградата на бившия Нотариат (бул. „Патриарх Евтимий“ 2) в София да стане дом за млади тал ...